Заправка кондиціонера Одеса-АВТО

Функціонування кондиціонерів базується на використанні спеціальної рідини, яка називається фреоном. Під час роботи системи кондиціонування фреон поступово використовується і зменшується, що є звичайним явищем. Проте ми рекомендуємо стежити за рівнем фреону і якщо Ви помітили, що після заправки рідина швидко випаровується, то краще звернутися до фахівця. Автосервісний центр "Одеса-АВТО" може допомогти виявити причини надмірного використання фреону. Ми знаходимося за адресою: м. Одеса, Київське шосе, 27-а.

 

Коли робити заправку фреону

Система клімат-контролю відповідає за регулювання температури всередині автомобіля. Вона забезпечує сухе та тепле повітря взимку та прохолоду влітку, а також захищає від потрапляння пилу та бруду ззовні, очищуючи повітря всередині автомобіля.

Експерти АЦ "Одеса-АВТО" зазначають, що навіть якщо рівень фреону зменшується на 15% на рік – це є нормальним явищем. Однак, якщо спостерігається більша втрата рідини, необхідна детальна перевірка кондиціонера, оскільки це може свідчити про серйозні проблеми.

Спочатку можна не помітити нічого дивного, оскільки кондиціонер продовжує працювати навіть якщо втрачено значну кількість фреону. Однак це доволі небезпечно, оскільки кожен раз при включенні кондиціонера автомобіль змушений працювати на підвищеній потужності. Салон автомобіля буде охолоджуватись, але з часом, при інтенсивному використанні автомобіля, системи можуть пошкодитись та зноситись.

Отже, рекомендується дотримуватися порад та рекомендацій Вашого автомеханіка та проводити огляд автомобіля не менше одного разу на рік. Це дозволить запобігти можливим проблемам і зберегти ефективність роботи автомобіля.

 

 

Як налаштувати систему

Перше, що необхідно зробити, – якнайшвидше звернутися в сервісну майстерню, якщо Ви помітили незвичайну поведінку автомобіля.

Ремонт і чистка кондиціонера починається з відкачування старого фреону, що залишився. Потім перевіряється резервуар на наявність тріщин, оскільки звідти може витікати рідина. Якщо проблема зберігається, потрібна більш ретельна діагностика. В особливих випадках доведеться розібрати торпеду. Після виявлення та усунення причини в компресор заправляється невелика кількість мастила для змащення рухомих частин, а лише потім резервуар заповнюється новим фреоном. Виконання такої роботи вимагає значного досвіду та навичок, якими повною мірою володіють наші техніки. Ми використовуємо численні сканери та передове обладнання, щоб провести діагностику якнайшвидше та з найбільшою точністю.

Запрошуємо Вас відвідати наш автосервісний центр "Одеса-АВТО" та переконатися у нашій високій кваліфікації. Ми завжди готові надати Вам якісний сервіс та професійну допомогу.