Про автоцентр

Автосервісний центр «Одеса-АВТО» історія, якого налічує понад 50 років, наразі найбільший та найдосвідченіший оператор на ринку нових автомобілів та надання послуг з сервісу, ремонту та реалізації запасних частин в Одеському регіоні. Приналежність до Української Автомобільної Корпорації гарантує нашим клієнтам єдині стандарти якісного обслуговування та незмінно високу якість послуг та робіт.

ОДЕСА-АВТО СЬОГОДНІ ЦЕ:
АВТОМОБІЛІ ДЛЯ ВСІХ:

Ми подбали, щоб звертаючись до автосервісного центру «Одеса-АВТО» Ви могли познайомитись з різноманітними моделями декількох брендів, так, щоб не витрачати час на поїздки в різні кінці міста. Для Вас вишукані та ексклюзивні Maserati, легендарні Jeep, вишукані  мотоцикли Ducati, мега-популярні KIA, Chery, Jetour та Geely, а для потреб бізнесу – автобусна техніка ZAZ та сільськогосподарська – південно-корейські трактори LS.

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ:

Незалежно від того, який Ви обираєте автомобіль, байк або ж техніку для бізнесу чи роботи, увага та кваліфікація наших консультантів залишиться незмінно високою. Будьте певні, ми знаємо все про автомобілі, які пропонуємо: особливості експлуатації, як працює та чи інша система, який автомобіль пасуватиме саме Вам чи Вашій родині, або ж яка техніка буде ідеальною для Вашого бізнесу. Не вагайтесь, якщо Вам потрібний дійсно надійний партнер, а не просто продавець автомобілів - автосервісний центр "Одеса-АВТО" до Ваших послуг.

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ:

Ми не даремно звертаємо увагу наших клієнтів саме на цьому виді послуг. Автосервісний центр «Одеса-АВТО» це не просто офіційний та ексклюзивний представник популярних брендів з чудовою репутацією. Все, що пов’язано з фінансовою складовою угоди придбання автомобіля – це також «Одеса-АВТО». Оформлення страхового полісу, підбір дійсно вигідної і прозорої кредитної програми, можливо, лізингу – Вам не обов’язково займатись цим всім особисто. Фахівці автосервісного центру «Одеса-АВТО» - справжні професіонали в усьому, що стосується кредитування, лізингу та страхування. Ви просто сідаєте за кермо нового автомобіля з пакетом усіх необхідних документів і отримуєте задоволення з перших хвилин.

ВАМ ПРОСТО ТРЕБА ОБРАТИ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ:

Навіть якщо Вам потрібний варіант комплектації автомобіля з дещо «екзотичним» оснащенням, з вірогідністю в 99% він є у нас на складі. Колір, КПП, варіант двигуна, рівень укомплектованості – ми в найкоротший термін оформимо все необхідне, і вже через декілька хвилин Ви сядете за кермо нового автомобіля.

АКЦЕНТ НА КЛІЄНТІ:

Найголовніша перевага, окрім усіх інших, через що обирають «Одеса-АВТО», якісний сервіс, що відповідає найвищим стандартам провідних автовиробників. Зайшовши до шоу-руму автосервісного центру «Одеса-АВТО» ви отримаєте такий самий високий рівень якості усіх процесів, як і в будь-якому іншому дилерському центрі Європи. Особливо, це важливо, оскільки рівень якості сервісу, як під час гарантійного, так і пост-гарантійного періоду, напряму впливатиме на строк служби автомобіля.

ДІЙСНО ЯКІСНИЙ СЕРВІС:

Не випробовуйте долю, і довіряйте свій автомобіль справжнім професіоналам автосервісного центру «Одеса-АВТО»: величезний досвід, постійне вдосконалення навичок, доступ до баз даних автовиробників – ми можемо відповісти на будь-яке питання, пов’язне з експлуатацією Вашого автомобіля. Завдяки оснащеності новітнім діагностичним та ремонтним обладнанням, а також забезпеченості складу всіма необхідними оригінальними запасними частинами, ми здатні забезпечити оперативне виконання ремонту, яким би складним він не виявився.

МИ ЗНАЄМО ПРО АВТОМОБІЛЬ МАЙЖЕ ВСЕ:

Тільки постійне вдосконалення та розвиток навичок дає можливість бути серед перших. Саме тому весь персонал автосервісного центру «Одеса-АВТО» регулярно проходить тренінги та семінари з будови нових моделей автомобілів. Звісно ж, окрема увага приділяється отриманню знань, пов’язаних з функціонуванням т обслуговуванням. А також особливостями запасних частин, додаткового обладнання та всього, що ми пропонуємо нашим клієнтам.