Про автоцентр

Історія сучасної компанії «Одеса-АВТО» почалася ще в далекому 1969 році. Тоді із системи Міністерства побутового обслуговування населення була виділена система автосервісу з ремонту й технічному обслуговуванню легкових автомобілів. За 24 роки змінилося безліч назв. А епоха Відродження почалася в липні 1993 року, коли підприємство було зареєстровано як акціонерне товариство «Одеса-АВТО». 
Сьогодні «Одеса-АВТО» — впевнений лідер на автомобільному ринку Південного регіону України. Різноманітність представлених марок, а так само їх якість завойовують серця покупців.
Бренди KIA, CHEVROLET і марки вітчизняного виробництва ЗАЗ ексклюзивно представляються компанією «Одеса-АВТО», і кожен день знаходять тут своїх щасливих власників. Також компанія представляє вантажне напрямок автомобілів ТАТА, JAC, I-VAN.
«Одеса-АВТО» — це не просто ексклюзивний представник надійних і добре зарекомендували себе брендів. Фахівці «Одеса-АВТО» — справжні професіонали у всьому, що стосується кредитування, лізингу та страхування. Ви просто сідаєте в свій новий автомобіль, одержуєте на руки всі необхідні документи і їдете по своїх справах, витративши мінімум часу. При необхідності ми можете без оформлення кредиту, початковий внесок може скласти 0 відсотків, але і це ще не все!
Автомобілі різних комплектацій та кольорів завжди в наявності на складі, тому сісти за кермо ви зможете буквально через кілька хвилин після оформлення кредиту! І все ж найголовніше перевага при покупці нового автомобіля в салоні офіційного дилера ОДЕСА-АВТО - це одержуваний Вами якісний сервіс європейського рівня. Адже новий автомобіль обслуговується на гарантійному і післягарантійному сервісі служить набагато довше і краще, ніж будь-який інший
Сервісне обслуговування здійснюється досвідченими фахівцями автомобільної галузі. Кожен із співробітників сервісного відділу «Одеса-АВТО» може відповісти на будь-яке питання клієнта, дати кваліфіковану консультацію поставити вірний діагноз.
У розпорядженні персоналу – найсучасніше діагностичне та ремонтне обладнання, оригінальні запасні частини. Компанія «Одеса-АВТО» розробила інноваційну пропозицію для своїх клієнтів - послугу «Мобільний сервіс». Мобільна допомога на дорозі, що дозволяє вирішити проблеми, пов'язані з ремонтом вашого автомобіля кваліфіковано та в найкоротші терміни.
Піклуючись про рівень кваліфікації персоналу, компанія «Одеса-АВТО» регулярно проводить тренінги та семінари по влаштуванню нових моделей автомобілів, мерчандайзингу в автобізнесі. Спеціалізовані курси, пов'язані з пристроєм, функціонуванням та обслуговуванням безпосередньо запчастин і додаткового устаткування, яке пропонується компанією.

Високий рівень кваліфікації персоналу - це високий рівень обслуговування, якого гідні клієнти «Одеса-АВТО».

Автомобілі від компанії «Одеса-АВТО» - вдалий приклад вигідного співвідношення ціни і якості. Адже поряд з представницьким зовнішнім виглядом, це і бездоганні технічні характеристики, і ідеальні умови оформлення й покупки, а також кваліфіковане обслуговування європейського зразка. Обирайте найкраще!