Заміна колодок та дисків Одеса-АВТО

Для збереження тривалого терміну служби автомобіля своєчасна заміна гальмівних колодок та дисків є необхідною умовою. Для досягнення найкращих результатів ремонту важливо мати відповідний підхід. У нашому автосервісі "Одеса-АВТО" майстри мають необхідну кваліфікацію та досвід для проведення якісної діагностики та заміни деталей. Ми використовуємо тільки перевірені матеріали та комплектуючі, а також маємо в своєму арсеналі сучасне обладнання, що гарантує високу якість послуг та Ваше задоволення від нашої роботи.

 

Як працюють гальмівні колодки і диски

Щоб машина працювала довгий час після ремонту, важливо використовувати високоякісні деталі та компоненти. Від них напряму залежить Ваша безпека та безпека Ваших пасажирів. Гальмівна система дуже важлива в будь-якій ситуації водіння, тож пропонуємо дізнатися про неї трохи більше.

Ефективність гальмівної системи напряму залежить від якості її компонентів, зокрема гальмівних колодок та дисків, які відповідають за безпеку водія та пасажирів. Гальмівні колодки з силою притискаються до диска та зменшують швидкість або повністю зупиняють автомобіль за рахунок гідравлічного тиску. При цьому виникає значне тертя, що перетворюється на тепло та може призвести до перегріву дисків. Це зношує поверхню дисків та зменшує їх захисні властивості. Якщо відбувається зменшення їх товщини, то гальмівні диски та колодки потрібно замінити. АЦ "Одеса-АВТО", розташований в місті Одеса на Київському шосе, 27-а, готовий допомогти у заміні гальмівних колодок та дисків, використовуючи лише високоякісні компоненти, щоб гарантувати безпеку наших клієнтів.

 

В яких випадках потрібна планова перевірка 

Якщо Ви часто використовуєте нерівномірне гальмування, це може призвести до швидкого зносу деталей та збільшення частоти відвідувань автомайстерень. Різке прискорення також може завдати шкоди Вашому автомобілю, тому краще керувати машиною спокійно та плавно. Крім того, дорожні умови, спосіб зберігання авто, погода та перепади температур також можуть впливати на стан Вашого авто.

Рекомендується проводити огляд автомобіля кожні 100 000-150 000 кілометрів пробігу. Ви можете самостійно визначити ступінь зносу диска за допомогою штангенциркуля. Якщо товщина диска зменшилась на 2-3 мм від початкового значення, то час звернутися до автосервісу.

Міняти колодки та диски потрібно і в разі виникнення на їхній поверхні таких дефектів, як тріщини, нерівності, іржа. Нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма – також привід завітати до нашого автосервісного центру "Одеса-АВТО" та отримати професійну консультацію компетентного персоналу. 

 

 

Чи можете Ви самостійно виявити проблеми з гальмами на своєму автомобілі?

Якщо Ваш автомобіль постійно надсилає сигнали про можливі проблеми з гальмами, то необхідно вжити наступних заходів.

  1. Бути особливо обережним під час екстреного гальмування, якщо автомобіль не реагує на цю дію.
  2. Пам'ятати, що гальмівний шлях може збільшитися, тому важливо зберігати достатню дистанцію між Вашим авто та іншими транспортними засобами.
  3. Бути особливо уважним, якщо автомобіль заносить вбік, а колеса видають гучний звук, оскільки це може бути ознакою проблем з системою гальмування.
  4. У разі автоматичного гальмування автомобіля без натискання на педаль гальма слід звернутися до фахівців для проведення діагностики та усунення проблеми.

 

АЦ "Одеса-АВТО" надає послуги досвідчених майстрів різної спеціалізації. Ми залюбки здійснимо підбір оптимальних колодок та дисків, швидко та якісно встановимо нові та проконсультуємо Вас в разі виникнення будь-яких питань. Телефонуйте за номерами: +38 (048) 728 27 18, +38 (067) 550 83 84, +38 (067) 550 89 48, +38 (050) 333 77 37.