Заміна ГРМ Одеса-АВТО

Ремінь ГРМ (газорозподільний механізм) є важливою складовою частиною двигуна внутрішнього згоряння. Його головна функція полягає в синхронізації роботи клапанів і поршнів двигуна, що дозволяє досягти ефективної роботи двигуна.

 

Коли потрібна заміна ременя ГРМ

Ремінь ГРМ має обмежений термін експлуатації і його необхідно замінювати після визначеного проміжку часу або після проходження певної кількості кілометрів. Зазвичай автомобільні виробники рекомендують заміну ременя ГРМ через кожні 60 000-100 000 кілометрів пробігу або кожні 5-7 років. Однак ці рекомендації можуть бути різними в залежності від моделі автомобіля та умов експлуатації.

Необхідно мати на увазі, що неправильна заміна ременя ГРМ може призвести до серйозного пошкодження двигуна, тому важливо довірити цю процедуру професіоналам.

 

Якщо ремінь ГРМ порвався, це може мати наступні ознаки:

  1. Двигун перестає працювати. Це може статися під час руху або на холостому ходу.
  2. Шум при роботі двигуна. Якщо ремінь ГРМ порвався під час руху, може початися скрипіння або гуркіт, що супроводжується зниженням потужності.
  3. Перепади в роботі двигуна. Коли ремінь починає зношуватися, то двигун може почати "скакати" на маленьких швидкостях або на холостому ходу.
  4. Поява викидів диму. Якщо ремінь пошкодився під час руху, може виникнути зайва вібрація, яка призведе до збільшення витрат палива та викидів диму з вихлопної системи.
  5. Проблеми з запуском двигуна. Коли ремінь зношується, збільшується час запуску двигуна або ж двигун може взагалі не заводитися.

Якщо виникає підозра на те, що ремінь ГРМ зношений або пошкоджений, важливо провести діагностику та заміну цієї деталі найближчим часом.

 

 

Діагностика та усування проблеми

Ми застосовуємо спеціальні інструменти та передову техніку для часткового розбору двигуна. Всі запчастини, які використовуються в процесі ремонту, є офіційно виготовленими заводами-виробниками. Використання неперевірених аналогів може призвести до позапланового ремонту, а в окремих випадках може знадобитися заміна усього набору запчастин.

Заміна газорозподільного ременя проводиться нашими фахівцями на спеціалізованому обладнанні. Високий рівень складності такого ремонту вимагає залучення до роботи компетентних фахівців та досвідчених робітників. В автосервісному центрі "Одеса-АВТО" ми з радістю допоможемо Вам в будь-якій ситуації. Ми знаходимося за адресою: м. Одеса, Київське шосе, 27-а. Для довідкової інформації та запису на сервіс телефонуйте за номерами: +38 (048) 728 27 18, +38 (067) 550 83 84, +38 (067) 550 89 48, +38 (050) 333 77 37.