Розвал-схождення 3D Одеса-АВТО

В сервісному центрі "Одеса-АВТО" ми пропонуємо послуги з регулювання кутів установки передніх та задніх коліс будь-якого виду транспортного засобу. Розвал-сходження є важливим етапом в обслуговуванні автомобіля, який забезпечує комфортну їзду та безпеку на дорозі. Кваліфіковані майстри "Одеса-АВТО" виконують розвал-сходження та вирівнюють кути установки коліс згідно з вимогами виробника автомобіля. Це допомагає запобігти деформації шин та нерівномірному зношуванню їхньої поверхні, що може призвести до небезпечних ситуацій на дорозі. Крім того, наші спеціалісти готові надати консультацію з будь-яких питань, що стосуються обслуговування автомобіля. Запрошуємо Вас до нашого автосервісного центру, який знаходиться в місті Одеса на Київському шосе, 27-а.

 

Коли звертатися до професіоналів? 

Команда автосервісного центру "Одеса-АВТО" рекомендує проводити діагностику транспортного засобу кожні 15-30 тисяч кілометрів, щоб переконатися у правильному функціонуванні систем та деталей автомобіля. Однак врахуйте, що нові авто мають свої особливості, і правильний кут коліс у них формується під час руху, оскільки нові деталі повинні притертися одна до одної. Тому, якщо Ви придбали нове авто, то після проїзду близько 5000 кілометрів Ви можете звернутися до нашого центру, щоб налаштувати колеса.

Також важливо звернутися до нас одразу після сезонної заміни шин, щоб переконатися у правильній роботі всіх систем автомобіля. Якщо виникли будь-які серйозні втручання або аварії, рекомендується якомога швидше звернутися до нашого центру, щоб ми могли виявити та оперативно вирішити проблеми.

 

 

Діагностика в форматі 3D 

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

В автосервісному центрі "Одеса-АВТО" використовуються передові стенди для діагностики автомобілів, що дозволяють точно встановити цільові точки на колесах і створити тривимірну модель транспортного засобу. Отримані дані передаються на комп'ютер для ретельного аналізу, під час якого порівнюються параметри Вашого автомобіля з рекомендаціями виробника. Якщо виявляться будь-які недоліки, наші фахівці нададуть рекомендації щодо корекції геометрії шасі та проведуть необхідні ремонтні роботи.

Для досягнення оптимальних характеристик керування кути вирівнювання коліс можуть бути змінені поза специфікаціями виробника. Визначаються допустимі кути та похибки індивідуально, а при калькуляції ми враховуємо марку авто, його вагу, умови експлуатації тощо.

Нагадуємо, що профілактичне обслуговування автомобіля дуже важливе для Вашої безпеки на дорозі. Не забувайте про це та звертайтеся до нас вчасно, щоб ми могли надати Вам професійну допомогу.