Обов'язковий технічний контроль Одеса-АВТО

Кожен власник автомобіля повинен пройти обов'язковий технічний контроль (ОТК), щоб перевірити технічний стан свого транспортного засобу. Така процедура є вимогою законодавства та державної регуляторної служби в більшості країн. Головна мета ОТК – запобігання можливих аварій та посилення безпеки на дорозі. Такий технічний огляд зазвичай проводиться на спеціальних станціях технічного контролю з відповідними ліцензійними статусами та повноваженнями. Після проходження ОТК видається технічний паспорт, який підтверджує, що автомобіль відповідає всім вимогам технічного стану та може бути безпечно використовуваний на дорозі.

 

Фахівці “Одеса-АВТО” проведуть огляд та оцінять наступні пункти:

  • технічний стан транспортного засобу; 
  • системи управління; 
  • коліс та шин;
  • зовнішніх світлових приладів; 
  • світлопропускання скла; 
  • газобалонного обладнання, інших систем, які стосуються безпеки руху та навколишнього середовища. 

ОТК є необхідним для всіх транспортних засобів, що знаходяться в русі на дорогах та мають бути зареєстровані в МВС. Якщо Ви купили автомобіль та зареєстрували його на своє ім'я, Ви маєте здійснити техогляд впродовж 10 днів. 

Керівництво Кабінету Міністрів України встановлює порядок проведення технічного огляду. Для автомобілів, що були придбані в автосалонах та ще не мають 4-річного терміну експлуатації, перший технічний огляд може бути пройдений протягом цього періоду з дати реєстрації. Наступні огляди повинні проводитися кожні 2 роки. Автомобілі, які перевозять важкі вантажі або мають дозвіл на роботу в таксі, повинні проходити огляд раз на рік.

 

 

Як відбувається перевірка

Для проходження технічного огляду автомобіля потрібно мати при собі посвідчення особи власника, талон техогляду та сам автомобіль. Спочатку експерти записують в базу даних інформацію про марку, модель, модифікацію, колір та реєстраційний номер автомобіля. Далі, під час детального огляду, проводиться перевірка додаткових елементів, які не передбачені виробником. Наприклад, перевіряється наявність тонування скла, встановлення турбіни або інших елементів зовнішнього дизайну.

Під час технічного огляду залучаються вузькопрофільні спеціалісти. Вони проводять діагностику гальмівної системи, системи керування, перевіряють роботу склоочисників, стан дзеркал, фар, підвіски, шин та коліс, двигуна, ременів безпеки, подушок та інших важливих компонентів. Також перевіряється наявність аптечки водія, а для вантажних автомобілів – вогнегасника.

Якщо в процесі огляду не виявлено суттєвих порушень, процедура займає до 40 хвилин.

 

В АЦОдеса-АВТО” ми виконуємо послугу обов'язкового технічного контролю авто згідно з усіма стандартами та з дотриманням всіх вимог чинного законодавства України. Наші кваліфіковані майстри нададуть повний спектр послуг та гарантують якість виконаних робіт. Завітайте до нас за адресою: м. Одеса, Київське шосе, 27-а.