Новини
07.10.2011

Станьте власником мрії разом з «Експрес Кредит» та ПАТ «ПУМБ»

До нового автомобільного сезону Корпорація «УкрАВТО» разом з сервісом «Експрес Кредит» підготували ряд пропозицій для бажаючих стати автовласником вже сьогодні. В мережі «УкрАВТО» представлені найпопулярніші автомобільні бренди світу: «Mercedes-Benz», «Toyota», «Renault», «KIA», «Chevrolet»… Ви обов’язково знайдете те, про що мріяли.

07.10.2011

Світ переваг від «Експрес Кредит» та ПАО «Укрбізнесбанк»

Разом з кредитними пропозиціями «Експрес Кредит» Ви завжди можете очікувати на переваги. Маючи багаторічний досвід та підтримку лідера автомобільного ринку Корпорації «УкрАВТО», сервіс пропонує більше 30-ти програм від 25 банків-партнерів, надаючи реальні можливості для покупки автомобілів. Це більше ніж кредитні рішення, вони надаються з пакетом переваг, можливостей та послуг.

07.10.2011

Виплати ПАТ «УСК «Гарант-Лайф» за серпень 2011 року

Страхова компанія «Гарант-ЛАЙФ» відкрита й прозора в своїй діяльності на ринку страхових послуг. Ми якісно й надійно забезпечуємо страховими послугами та регулярно інформуємо про результати нашої діяльності.

06.10.2011

Бренд ЗАЗ став спонсором всеукраїнського проекту «Майданс»

«Підтримка народного проекту поістині народним брендом ЗАЗ» – саме це стало провідною ідеєю спонсорства компанією «АвтоЗАЗ-сервіс» телевізійного шоу «Майданс».

05.10.2011

«ГАРАНТ-АВТО» стала страховим партнером екіпажів SUPERCAR RALLY

05.10.2011. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» взяла участь у якості страхового партнера в щорічному змаганні SUPERCAR RALLY, яке традиційно стартувало у Києві, а фінішувало у Львові.

  • banner