Новини
12.01.2015

ЗАЗ Sens - модель, що найбільше продавалася на ринку у 2014 році!

Традиційно у перші дні січня підводяться підсумки автомобільного ринку України. За даними Асоціації автовиробників України «Укравтопром» -  модель ЗАЗ Sens, як і в 2013 році, стає моделлю, що найбільше продається на ринку країни! За 12 місяців минулого року було реалізовано 3 291 автомобіль моделі ЗАЗ Sens. Модель стала лідером продажів у 16 областях України!

 

Так само популярні у минулому році на ринку були й інші моделі бренду ЗАЗ - ЗАЗ VIDA і ЗАЗ Lanos, вони увійшли до ТОП-п'ять. Четверте та п'яте місце за представниками бренду ЗАЗ: VIDA та Lanos, з показниками  відповідно 2 186 і 2 096 одиниць.

 

Моделі бренду ЗАЗ підтвердили репутацію якісних й одних з найдоступніших автомобілів на ринку України, що обирають наші співвітчизники. «У 2014 році, дуже непростому році для всієї країни і автомобільного ринку, ми змогли закріпити успіх бренду ЗАЗ, чим безперечно дуже гордимося», коментує досягнуті результати Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцкий

 

Важливими складовими успіху ЗАЗ є постійна робота виробника по розширенню комплектацій автомобілів, введенню нових опцій та найголовніше – постійна робота по підтримці якості виробництва на високому рівні. І в нинішньому році, щоб не сталося, дана робота буде продовжуватися.  

 

Нагадаємо, що на автомобілі ЗАЗ поширюється сервісна гарантія в 3 роки, або 100 тис. км. пробігу. При цьому міжсервісний інтервал складає 15 тис. км., що відповідає європейським стандартам гарантійної політики обслуговування автомобілів.

 

 

Більш детальна інформація про моделі ЗАЗ  на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

 

Відвідайте сторінки ЗАЗ у соціальних мережах:

www.facebook.com/autozaz.ua 

www.vk.com/autozaz_ua

  www.youtube.com/user/avtozazua


ДОВІДКА
Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена ​​автомобілямиЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ LanosPick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» – це розвинена мережа дилерських центрів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування, і закінчуючи офіційним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якій точці України.

  • banner