Новини
16.08.2012

Відпустка без несподіванок за 1 грн. на добу від компанії «ГАРАНТ-АВТО»

 

 

Компанія «ГАРАНТ-АВТО», в розпал відпусток розробила програму страхування, яка дозволить захистити клієнтів під час відпочинку в Україні. Мова йде про програму комплексного страхування, яка називається «Мандрівник».

Продукт створювався для всіх, хто збирається під час відпустки подорожувати по Україні. Навіть по хвилинах розпланована відпустка та поїздка не гарантують того, що у Ваші плани не втрутиться випадок. Під час відпочинку може відбутися все що завгодно, і тому страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» пропонує своїм клієнтам скористатися захистом, яку надає поліс «Мандрівник». Так, вибравши одну з категорій страхового захисту, клієнт зможе убезпечити себе від додаткових непередбачуваних витрат всього за 1 гривню на добу.

Новий страховий продукт поєднує два види добровільного страхування на території Україні - медичні витрати і страховка від нещасного випадку. Клієнт може вибрати одну з чотирьох категорій, які відрізняються наповненням: Екскурсія, Економ, Стандарт, Еліт. Також, є окремі програми для іноземних громадян: Стандарт і Еліт. Поліс дозволяє компенсувати витрати клієнта за надані медичні або додаткові послуги, наприклад, у разі раптового захворювання. Крім цього, клієнт отримує страховий захист на випадок травм, раптового порушення здоров'я, отримання інвалідності або смерті, внаслідок нещасного випадку, під час подорожі по території України в період дії договору страхування.

На страхування за програмою «Мандрівник» приймаються особи з моменту народження і до 80 років, які є громадянами України, іноземні громадяни, а також особи без громадянства. Клієнт може вибирати розмір страхової суми, а також набір необхідних послуг. Крім цього, клієнт може розраховувати на спеціальні умови при укладанні колективного договору страхування для всієї сім'ї, а також при переукладанні договору, якщо не було страхових випадків. Важливою перевагою цієї програми є наявність власного цілодобового центру підтримки клієнтів. Оператори центру, що приймають дзвінки при настанні страхового випадку, практикуючі медики. Це дозволяє клієнтам «ГАРАНТ-АВТО» в будь-який час доби отримати кваліфіковану консультацію при настанні страхового випадку.

Дізнатися детальніше про послуги, страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» і нові програми страхування, можна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua , або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.