Новини
13.02.2012

«ГАРАНТ-АВТО» оновила продукт «КАСКО-Класика»

13.02.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», яка традиційно займає провідні позиції в автомобільному страхуванні, пропонує клієнтам оновлену програму страхування КАСКО. 

Страхові продукти типу КАСКО вже давно перестали сприйматися власниками автомобілів як щось, що нав'язують в комерційних банках при покупці нового автомобіля. Зараз все більше клієнтів, у яких закінчується термін дії договорів КАСКО, звертаються в «ГАРАНТ-АВТО», щоб укласти договір на новий термін.

Для того щоб максимально відповідати запитам існуючих і потенційних клієнтів, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» розробила і запустила продукт, який зможе забезпечити надійний страховий захист автомобіля. Мова йде про оновлену програму страхування - «КАСКО-Класика». Страховий захист поширюється на такі ризики як ДТП, протиправні дії третіх осіб, стихійні лиха, пожежа і викрадення. Через те, що іноді буває складно сплатити відразу всю вартість поліса, клієнти за програмою «КАСКО-Класика» можуть сплачувати страховий платіж частинами. Поліс діє по всій території України та країн СНД за всіма ризиками. Якщо ж мова йде про Європу, виняток становить ризик «викрадення».

Основними перевагами програми можна назвати конкурентні страхові тарифи, наявність системи знижок за безаварійну їзду і можливість страхуватися з нульовими франшизами за всіма ризиками. Крім цього, для застрахованого за цією програмою автомобіля немає обмеження за кількістю осіб, які мають право управління, а також немає обмежень щодо умов зберігання. Також програма «КАСКО-Класика» звільняє власника автомобіля, в певних випадках, від необхідності надавати довідку ДАІ для отримання відшкодування, при настанні страхового випадку. На додачу, власник поліса «КАСКО-Класика» може застрахувати водія та пасажирів від нещасних випадків за пільговими тарифами.

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО» і оновлений продукті «КАСКО-Класика» можна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua . 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 500 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.